Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині провели нараду з питань забезпечення боржників суспільно корисними роботами
26 березня 2018, 08:42 Друк

1521807414 img 9297web23 березня в залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада з органами місцевого самоврядування відносно забезпечення боржників суспільно корисними роботами на місцях.  Керував заходом перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Лисенко.

Про це повідомляють у прес-службі Чигиринської РДА.

Виконувач обов’язків начальника відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Тетяна Карпичева та начальник Чигиринського бюро правової допомоги Ірина Поліщук поінформували присутніх про зміни до законів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів, та про встановлення нових видів заходів примусу до неплатників аліментів.

По закінченню наради всім присутнім рекомендовано прийняти одержану інформацію до відома та забезпечити належне виконання законодавчих актів з даного питання.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині провели нараду з питань забезпечення боржників суспільно корисними роботами