Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Торік в області понад 500 черкащанам діагностували туберкульоз
27 березня 2018, 09:32 Друк

лікарняЩорічно в Україні реєструється близько 30 тисяч нових випадків захворювання на туберкульоз (чотири нові випадки щогодини), кожен восьмий помирає. За даними МОЗ, у 2017 році захворюваність на туберкульоз склала 27 121 випадків (64 хворих на 100 000 українців), що в середньому перевищує показники європейських країн у 9 разів.

Про це інформує Черкаський міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики та здоров'я ЧМР.

Понад 25% випадків туберкульозу так і залишаються недіагностованими. Більше того, Україна одна з перших країн у Європі з поширеністю мультирезистентних форм туберкульозу, тобто таких, які мають стійкість до традиційних препаратів та довше лікуються.

У Черкаській області у 2017 році на туберкульоз захворіло 617 осіб, в т.ч. 21 дитина віком до 14 років, померло – 120 осіб. В м.Черкаси в 2017р. захворіло на туберкульоз 115 чоловік, на диспансерному обліку знаходиться 227 хворих, померло – 13.

У Черкаській області та м.Черкаси відповідно до загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз, створена і впроваджена цілісна система виявлення, діагностики, лікування і соціальної підтримки хворих на туберкульоз. На сьогодні, в умовах погіршення фінансово-економічного становища в країні, а також одночасного поширення епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу знову створюються умови щодо ускладнення епідемічної ситуації.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Торік в області понад 500 черкащанам діагностували туберкульоз