Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Цього року лісівники на Черкащині запланували відтворити більше тисячі гектарів лісу
27 березня 2018, 12:51 Друк

лісНа 2018 рік у держлісгоспах Черкащини заплановано відтворення лісів на загальній площі 1245 гектарів. З них лісовідновлення – 1031,5 гектарів, природне поновлення – 182,5 гектарів, захисні насадження – 31 гектар. Буде висіяно 10 гектарів лісових розсадників. Про це повідомив начальник Черкаського обласного управління лісового  та мисливського господарства Олександр Дзюбенко.

У державних лісогосподарських підприємствах заготовлено майже 50 тонн лісового насіння основних лісоутворюючих порід: сосни звичайної – 718 кг, дуба звичайного – 11,3 тонн, дуба північного – 12,4 тонн, горіха чорного – 24,5 тонн. У лісових розсадниках вирощено понад 10 мільйонів сіянців.

– У зв’язку з цьогорічними погодними умовами лісокультурна кампанія розпочнеться пізніше, – зазначив Олександр Дзюбенко. – Роботи з відновлення та створення лісів розпочнуться у квітні і будуть виконуватися у дуже стислі терміни. Держлісгоспи повністю готові до садіння лісів – техніка, обладнання, ресурси, вирощено потрібну кількість посадкового матеріалу. Традиційно проводитимемо щорічну акцію Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках» за участю школярів, студентів, громадськості, місцевої влади та представників органів місцевого самоврядування. Тому за сприятливих погодних умов запрошуємо усіх бажаючих приєднуватися до примноження лісів Черкащини.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Цього року лісівники на Черкащині запланували відтворити більше тисячі гектарів лісу