Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Серед українців стає все більш популярним вино
28 березня 2018, 07:13 Друк

vino-pi-antico-del-mondo-scoperto-risale-a-8mila-anni-e-viene-dalla-georgiaВино стає все більш популярним серед вітчизняних споживачів. До такого висновку прийшли аналітики консалтингового агентства Pro Consulting.

Такі висновки грунтуються на тому, що деякі вітчизняні виробники, які випускали раніше виключно міцні напої, додали до свого асортиментного ряду вина.

Також у Pro Consulting відзначили, що останнім часом в Україні створюється сприятливе середовище для розвитку галузі виноробства. Так, наприклад, 20 березня ВР врегулювала виробництво терруарних вин і натуральних медових напоїв на законодавчому рівні.

"У результаті цього поціновувачам вина легше буде знайти напої, характерні для тієї чи іншої місцевості нашої країни. Законом створена база для діяльності невеликих виробників, які випускають до 10 тис. декалітрів напоїв на рік. Причому робити їх вони можуть лише з виноматеріалів, вироблених з власного врожаю і без використання спирту. Для створення своєї марки такому підприємству необхідно мати відповідну матеріально-технічну базу, що включає земельну ділянку для вирощування виноматеріалів або утримання бджіл і обладнане виробниче приміщення. Для контролю якості доведеться укласти договір з відповідною лабораторією", - розповіли в Pro Consulting.

Джерело: УНН


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Серед українців стає все більш популярним вино