Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Яким буде квітень на Черкащині?
30 березня 2018, 15:25 Друк

погода - сонячноКвітень – пора, коли весна набирає силу, місяць найбільш інтенсивного наростання тепла. І хоч цього року весна трохи забарилася, квітень – це повноправний господар цієї пори року. Навколо все зеленіє, на полях і узліссях з’являється молода травичка, появляються перші тендітні квіти, дерева «одягають» зелений «одяг».

Про це інформують у прес-службі Черкаського обласного центру гідрометеорології. 

Квітневі промені будять землю, наступає час напруженої роботи у полі, в саду, на городі. Проте, заморозки у квітні – явище звичайне. Грози – можливі вже на початку місяця, в окремі роки бувають пилові бурі.

У цілому квітень на Черкащині прогнозується теплим та з опадами у межах кліматичної норми, про це повідомив начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

Перехід середньодобової температури повітря через +5º очікується у період 31 березня – 1 квітня, через +10º - 16-20.04, що дещо раніше середніх строків. Максимальна температура повітря може досягати: у першій декаді – 20º тепла, в другій декаді – 24º, в третій декаді -28º.

Заморозки можливі: у  першій декаді до -4º, в другій та третій – до -2º. Останні заморозки вірогідні 20-22 квітня. Опади спостерігатимуться переважно у першій половині місяця, останні 10 днів квітня очікуються майже сухими.

Як наслідок, сівба ранніх зернових дещо затримається внаслідок перезволоження грунту, а з другої половини місяця стане можливою сівба всіх сільгоспкультур одночасно.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Яким буде квітень на Черкащині?