Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринські прокурори винесли вирок неповнолітнім за незаконне заволодіння транспортом
04 квітня 2018, 08:01 Друк

наручникиДвох неповнолітніх засудили до 3 років позбавлення волі без конфіскації майна за незаконне заволодіння транспортним засобом. Проте на підставі ст.ст. 104, 75 КК України звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням строком в два роки.

Про це повідомляє Чигиринський відділ Смілянської місцевої прокуратури.

Також Чигиринським районним судом Черкаської області визнано винним та засуджено одного неповнолітнього за ч. 1 ст. 289 КК України до 3 років позбавлення волі без конфіскації майна та на підставі ст.ст. 104, 75 КК України звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням строком в один рік, та покладено ряд обов’язків, передбачених ст. 76 Кримінального кодексу України.

Наразі вироки набули законної сили.

Таким чином, неповнолітнім особам судом було призначене покарання, необхідне й достатнє для їх виправлення та попередження нових злочинів, із врахуванням ступеня тяжкості вчинених злочинів, умов їх життя та виховання, у тому числі особливості їх особистості.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринські прокурори винесли вирок неповнолітнім за незаконне заволодіння транспортом