Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині обговорили організацію цьогорічного призову
04 квітня 2018, 14:15 Друк

PrikordonУ Чигирині 3 квітня провели нараду щодо організації проведення призову на строкову військову службу. Про це інформують у прес-службі Чигиринської РДА.

Військовий комісар Володимир Голоднюк доповів про організацію проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу весною 2018 року. ВІн наголосив на тому, що строковики не будуть відправлятися у зону АТО, про що слід інформувати їхніх батьків. Та попросив сільських голів відповідальніше ставитися до питання оповіщення та доставки призовників до пунктів збору. 

Призову на строкову військову службу (виклику на призовні комісії) підлягають громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку. План на весняний призов 2018 року по району – 18 осіб.

Також на нараді наголосили на тому, що в районі діє програма «Турбота», згідно з якою військовослужбовцям, що проходять військову службу за контрактом виплачується одноразова матеріальна допомога у розмірі 10 тис. грн. Така ж програма діє в сільських радах району. При необхідності дію даної програми слід продовжити.

Нагадаємо, із 1 березня 2018 року набрав чинності пункт 1 статті 3 Указу Президента України “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” від 15.02.2018 № 33/2018 щодо призову громадян України на строкову військову службу у квітні – травні 2018 року.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині обговорили організацію цьогорічного призову