Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В області серед дітей проведуть конкурс на найкращий родовід
04 квітня 2018, 12:35 Друк

7edf4724f699f3e6e2f66f364f2deb26 lУ день дитячої книги (і це символічно!) черкаські письменники і обласний центр роботи з обдарованими дітьми проголошують чудовий літературний конкурс для юних талантів. Тема сьогоденна і архіважлива: рід, родовід, родове дерево, родинні цінності, МАТИ, БАТЬКО, ПРАЩУРИ… Долучіть дітей, що пишуть. Нагородження – у травніі, до Дня МАТЕРІ. Символ конкурсу – зображення відомого черкаського художника Віктора Олексенка “Сім’я”, пише на “Фейсбуці” письменниця Валентина Коваленко.

Обласний літературний конкурс «Роду криниця віща»:

Черкаська обласна організація Національної спілки письменників України спільно з КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради», за підтримки Управління освіти і науки Черкаської, Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації з 1 квітня 2018 року засновують щорічний літературний конкурс «Роду криниця віща» з метою виявлення і підтримки літературно обдарованих учнів і студентської молоді, виховання любові і поваги до свого роду, інтересу до пізнання родинних звичаїв і традицій, любові до рідної землі своїх батьків і пращурів.

Літературний конкурс оголошується з 1 квітня. Прийом робіт на конкурс закінчується 1 травня. Вручення нагород переможцям відбудеться 11 травня в рамках відзначення Дня матері.

Для участі в конкурсі можна надсилати свої поетичні та прозові твори (вірші, оповідання, новели, есе, замальовки, казки), у яких осмислено власне бачення ролі родинної основи у формуванні духовно цілісної особистості, зокрема ролі у цьому процесі батька-матері, діда-баби, пращурів із їхніми родовими моральними законами; проблеми втрати сімейних цінностей.

Мова творів ‒ українська.

Разом із творами просимо надіслати:
1) Коротку біографічну довідку, вказавши прізвище, ім’я та по-батькові автора, рік народження;
2) Домашню адресу, електронну адресу та номер телефону;
3) Назву навчального закладу й курс або клас;
4) Перелік раніше опублікованих творів (якщо є такі);
5) Інформацію про відвідування літературних гуртків або студій, а також прізвище, ім’я та по-батькові їхніх керівників;
6) Інформацію подавати в електронному вигляді на адресу:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (із зазначенням: «Конкурс «Роду криниця віща»)

Переможці отримують дипломи, грамоти, пам’ятні подарунки. Кращі твори будуть надруковані в часописі Черкаської обласної організації Національної Спілки письменників України «Холодний Яр» та видані окремою збіркою.

Телефони для довідок: 0964999600, (0472) 377354.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В області серед дітей проведуть конкурс на найкращий родовід