Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

1 млн грн. виділили на фестиваль у Холодному Яру та фестиваль Тараса Шевченка
05 квітня 2018, 14:30 Друк

Холодний яр - прапорОздоровити та забезпечити якісний літній відпочином цього літа мають майже 84 тисячам дітей області. Це – близько 70 % дітей шкільного віку Черкащини. Про це інформує прес-служба ОДА.

Зокрема, послугами з відпочинку охоплять 56 тисяч дітей. Ще 27 тисяч школярів, а це 23 %, – оздоровлять. Крім того, послугами оздоровлення та відпочинку заплановано охопити майже 49 тисяч дітей пільгових категорій. Зокрема, 1,5 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 1,8 тисяч дітей-інвалідів. Майже 13 тисяч дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, понад 6,5 тисяч обдарованих дітей та ін.

Водночас цього року планують охопити послугами з оздоровлення та відпочинку 930 дітей внутрішньо переміщених осіб, 50 дітей батьків, які загинули в зоні проведення АТО, та ще одна дитина загиблого учасника масових акцій громадянського протесту.

Крім того, відзначив посадовець, залучатимуть до літнього відпочинку з користю й молодь. Так, на виконання Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді, в області діятиме військово-спортивний табір «Гайдамацьке коло».

– Вже традиційно за підтримки управління відбудеться «Національно-патріотичний фестиваль «Холодний Яр – Фестиваль нескореної нації» та фестиваль Тараса Шевченка «Ше. Фест», – говорить Максим Зеленський. – На їхнє проведення виділено 1 млн  грн.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин 1 млн грн. виділили на фестиваль у Холодному Яру та фестиваль Тараса Шевченка