Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Більше 21 тис. правоохоронців забезпечуватимуть порядок в Україні у Великодню ніч
06 квітня 2018, 07:09 Друк

поліціяУ святкових заходах на Великдень очікується участь майже 9 млн громадян, до охорони порядку і безпеки будуть залучені 21,6 тис. правоохоронців, повідомляє департамент комунікації Міністерства внутрішніх справ України.

"Усі підрозділи МВС, зокрема Нацполіція, Нацгвардія, Держслужба з надзвичайних ситуацій і Держприкордонслужба повністю готові забезпечити правопорядок в містах та селах під час Великодня. У святкову ніч до охорони громадського порядку та безпеки громадян будуть залучені 21,6 тис. правоохоронців. Серед них - тисяча військовослужбовців Національної гвардії", - повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий у п'ятницю.

За його словами, співробітники поліції вже провели обстеження майже 6,9 тис. культових споруд по всій Україні.

"У святкових заходах братимуть участь майже 9 млн громадян. Найчисленніші заходи очікуються у Львівській, Дніпропетровській, Харківській та Одеській областях", - сказав С.Яровий.

Крім того, у період з 7 по 9 квітня для забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації залучатиметься близько 7 тисяч особового складу ДСНС та 2 тисяч одиниць спецтехніки. А у разі надзвичайної ситуації включно з резервами близько 14 тисяч працівників та 3,9 тисяч одиниць спецтехніки. "У цей період силові і правоохоронні структури будуть працювати в тісній взаємодії для забезпечення безпеки наших громадян і гостей", - запевнив перший заступник голови МВС.

С.Яровий також повідомив, що правоохоронці вже ведуть підготовку до забезпечення безпеки на поминальні дні, які пройдуть 15-17 квітня. Очікується участь у них 4 млн громадян, до гарантування безпеки планують залучити понад 14 тис. поліцейських і 1000 співробітників Національної гвардії.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Більше 21 тис. правоохоронців забезпечуватимуть порядок в Україні у Великодню ніч