Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В області випустили більше 200 прикордонників
06 квітня 2018, 12:31 Друк

30127743 805602796297522 451272091642969031 n-e1522997080868Свідоцтва про закінчення навчання отримали 245 військовослужбовців. З нагоди випуску молодших інспекторів прикордонної служби відбувся урочистий мітинг на плацу Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота.

Про це повідомили у прес-службі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота.

У заходах з нагоди випуску взяв участь директор Департаменту особового складу генерал-майор Микола Маланчій. Серед гостей свята також були рідні випускників та ветерани-прикордонники. Під час урочистостей директор Департаменту особового складу вручив випускникам – прикордонникам Свідоцтва про закінчення навчання, а також відзначив окремих військовослужбовців відомчими відзнаками.

– Сьогодні у нас знаменна подія – черговий випуск охоронців державного кордону, – у своєму виступі привітав випускників генерал-майор Микола Маланчій. – У непростий для країни час ви будете нести службу по охороні державного кордону. Попереду немало випробувань, але отримані знання та ваша наполегливість дозволять вам з честю і гідністю виконати всі поставлені перед вами завдання. Щиро вітаю всіх із черговим випуском охоронців кордону, бажаю вам міцного здоров’я, щастя, миру та благополуччя!

Продовжились заходи хвилиною мовчання, покладанням квітів до підніжжя обеліску «Прикордонникам усіх поколінь» та вшанування пам’яті військовослужбовців, які віддали найцінніше – власне життя.

Відмітимо, що протягом усього періоду навчання випускники наполегливо вивчали та старанно засвоювали весь поданий матеріал. Відповідно до навчальної програми заключним етапом для військовослужбовців стали комплексні екзамени з тактики прикордонної служби, прикордонного контролю та адміністративного провадження, а також з фізичної підготовки і особистої безпеки та застосування сили .


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В області випустили більше 200 прикордонників