Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні стабілізувалися ціни на м’ясо
06 квітня 2018, 13:49 Друк

мясоНа українському ринку м’яса спостерігається цінова стабільність. Про це УНН повідомили в АМКУ із посиланням на заяву очільника Комітету Юрія Терентьєва.

Він розповів, що порівняно з вереснем 2017 року зростання цін на м’ясо уповільнилося. А за останні півроку деякі види м’яса навіть подешевшали, додав Ю.Терентьєв.

“Сьогодні ціни не викликають надмірного занепокоєння. Досить важка ситуація була влітку та у вересні 2017 року, коли Антимонопольний комітет України почав активно загострювати увагу інших державних відомств. Адже динаміка цін на основні споживчі товари, зокрема на м’ясо, набувала тривожної форми”, — зазначив він.

За словами Ю.Терентьева, наразі ціни на м’ясну продукцію та курятину стабілізувалися.

Нагадаємо, раніше в АМКУ повідомляли, що стрибок цін на продукти харчування відбувся через різке зростання інфляції, нестабільну ситуацію на валютному ринку, високі витрати на виробництво і анонсоване підвищення зарплат.

Водночас, в Асоціації птахівників дослідили ситуацію на ринках м’яса у 2017 році. За даними фахівців, найдовше змогли утримати ціни виробники птиці та ковбас. Свинина пішла в ціновий пік ще в березні, а яловичина стрімко дорожчала з початку року.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні стабілізувалися ціни на м’ясо