Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні подешевшав редис
11 квітня 2018, 16:59 Друк

radish-01Ціни на український редис за перші кілька днів після Великодня знизились по всій території країни. Напередодні свят попит на редис суттєво збільшився, особливо на фоні досить високих цін на інші тепличні овочі, повідомляє  Інфо-Шувар.

В минулу п’ятницю на гуртових ринках країни редис подекуди пропонувався по 16-17 грн/пучок (0,5-0,53 EUR). Сьогодні, зі слів продавців, тиск на ціни суттєво посилився, на ринок вийшли виробники Південних областей та Закарпаття, тому пропозиція зростає досить швидко і рівномірно по всій території країни. Для прикладу, на найбільшому в Західній Україні гуртовому ринку ОРСП «Шувар» у Львові редис сьогодні коштує 10-11 грн/пучок (0,31-0,34 EUR), тобто на 50-60% дешевше, ніж на передодні свят. Також, на ринку вже з’явився редис без бадилля, на ринку Копані в Херсонській області він коштує 30-35 грн/кг (0,93-1,09 EUR), в Західному регіоні на ринку «Шувар» у Львові такий редис пропонується по 25-30 грн/кг (0,7-0,93 EUR).

Фактично сьогодні ціни на редис вже досягли рівня ціни в минулому році, до цього редис коштував помітно дорожче. В минулому році головний обвал ціни на ринку редису стався ще в останні дні березня.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні подешевшав редис