Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні падає ціна на капусту
12 квітня 2018, 16:58 Друк

bilokachanna300Українські виробники змушені активно знижувати ціни на білокачанну капусту, незважаючи на сезонне скорочення запасів. Про це йдеться на сайті  «АПК-Інформ: овочі і фрукти».

Тільки з початку тижня ця продукція в Україні подешевшала на 15-20%. Уже сьогодні фермери готові вести відвантаження по 4-6 грн / кг (0,12-0,19 євро / кг) в залежності від регіону і якості. Для порівняння: ще в кінці попереднього робочого тижня ціни в даному сегменті нерідко доходили до 7 грн / кг (0,22 євро / кг).

Знижувальний ціновий тренд, за словами аграріїв, продиктований в першу чергу дуже невисоким попитом на цю продукцію. Крім того, ситуацію погіршують досить об'ємні поставки капусти з Польщі, причому найбільший тиск на ціни імпортна продукція надає в західному регіоні.

Відзначимо, що поки капуста в українських господарствах коштує в середньому на третину дорожче, ніж в аналогічний минулорічний період. Незважаючи на це, ряд господарств прийняли рішення призупинити продаж якісної продукції, вважаючи збут за поточними цінами недоцільним.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні падає ціна на капусту