Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Під час нересту в області за рибалками наглядатимуть спецгрупи
13 квітня 2018, 12:21 Друк

нерестУ квітні на всіх водоймах області та Кременчуцькому водосховищі продовжується весняно-літній нерестовий період, пише «Діловий регіон».

З метою посилення державного контролю за станом охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів під час весняно-літнього нерестового періоду державними екологічними інспекторами Черкаської області проводитимуться посилені заходи контролю за ситуацією на всіх водоймах області. Для цього створені оперативні групи із числа державних та громадських інспекторів з охорони довкілля.

Державною екологічною інспекцією у Черкаській області спільно з органами Національної поліції та органами рибоохорони розроблено та погоджено плани заходів з охорони водних живих ресурсів.

З 1 квітня на водоймах області працюють мобільні рейдові групи, робота яких спрямована на недопущення фактів вилову риби та інших порушень правил рибальства, в тому числі незаконне придбання чи збут водних живих ресурсів.

В період нересту забороняється промислове та любительське рибальство, пересування будь-яких плавзасобів на водних об’єктах, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів.

Для рибалок-любителів зазначені спеціальні місця та ділянки де дозволяється любительський лов, але за умови, що ловити можна буде тільки з берега однією вудкою з одним гачком виключно у світлу пору доби.

За порушення правил вилову риби під час нересту передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Під час нересту в області за рибалками наглядатимуть спецгрупи