Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Стало відомо, скільки українців отримали надбавку до пенсії понад 1000
13 квітня 2018, 13:32 Друк

гроші - великіВіце-прем'єр-міністр Павло Розенко зазначив, що понад 2 млн українців отримали надбавку до пенсії понад 1000 грн. Про це він повідомив у інтерв'ю Укрінформу.

"Найбільше підвищення пенсій отримали, безумовно, ті, хто мав достатній трудовий стаж і досить високу заробітну плату, з якої вони виходили на пенсію. Хтось, звичайно, отримав 200 гривень, але понад 2 мільйони українців отримали надбавку до пенсії понад 1000 грн, а близько 100 тисяч людей - понад 5 тисяч гривень. І я наголошую, мова йде не про чиновників", -  зазначив Розенко.

Він уточнив, що мова йде про металургів, шахтарів, людей, "які все життя "пропахали" на шкідливих виробництвах".  

"Ми не перераховували пенсії ні колишнім чиновникам, ні колишнім депутатам, ні колишнім прокурорам, ні колишнім суддям. Їх ця пенсійна реформа не стосувалася", -  наголосив віце-прем'єр-міністр.

Окрім того, Розенко зауважив, що нині Міністерство соціальної політики працює над розробкою механізму, яким  можна буде людям, що все життя відпрацювали, мають колосальний страховий стаж - 35, 40, 45 років - додатково зробити стимули для підвищення пенсії.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Стало відомо, скільки українців отримали надбавку до пенсії понад 1000