Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Холодному Яру затримали двох людей, які незаконно заготовляли червонокнижні рослини
16 квітня 2018, 14:31 Друк

наручникиНещодавно на території природно-заповідного фонду «Холодний яр» у Креселецькому лісництві двоє громадян незаконно заготовляли червонокнижні рослини цибулі ведмежої. Їх виявили державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Черкаської області спільно із представниками ДП «Кам’янське лісове господарство» при проведенні природоохоронного рейду.

Про це поінформували у прес-службі Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

На порушників природоохоронного законодавства складені адміністративні протоколи по статті 90 КУпАП — за порушення вимог щодо охорони рослин та тварин, занесених до Червоної книги України. Матеріали готуються до передачі на розгляд суду.

Інформуємо громадян, що за таке порушення передбачене накладення штрафу в розмірі від 340 до 510 гривень. Окрім того, розраховуються збитки в розмірі 12 гривень за кожну зірвану рослину.

Державна екологічна інспекція у Черкаській області продовжує постійний державний нагляд (контроль) за охороною та раціональним використанням рослинного світу на території області, в тому числі на об’єктах природно-заповідного фонду.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Холодному Яру затримали двох людей, які незаконно заготовляли червонокнижні рослини