Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні почне зростати вартість цукру
18 квітня 2018, 13:04 Друк

Без названияУ травні в Україні почнуть зростати ціни на цукор. Такий прогноз висловив Олексій Дорошенко, директор Української асоціації постачальників торговельних мереж, пише agroday.com.ua

За його словами, поки цукор дешевшає — третій місяць поспіль. На складах велику кількість продукції, тому що вироблено цукру багато. Це і тягне ціну вниз.

«У січні завершився сезон виробництва цукру, два місяці ціна падає, — говорить Дорошенко. — У квітні-травні побачимо перші фрукти-ягоди і, відповідно, вже знадобиться цукор для виробництва промислової продукції, і це зупинить падіння ціни».

Експерт зазначає, що прогнозувати ціну цукру на травень-червень складно, оскільки немає точних даних про залишки цукру на складах.

«Проблема в тому, що ми не знаємо балансу виробництва і скільки цукру взагалі зараз вироблено в країні і який його залишок «тисне» на ціну», — говорить Дорошенко.

Нагадаємо, за оцінками профільної асоціації «Укрцукор», виробництво цукру в 2017/18 МГ зросла на 6,5% і становить 2,14 млн тонн. За березень поточного року 47,2 тис. тонн цукру було експортовано.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні почне зростати вартість цукру