Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринців запрошують на історичну виставку
20 квітня 2018, 14:16 Друк

img 4439 120 квітня в музеї Б.Хмельницького відбулося відкриття виставки «Чигиринщина у вирі Української революції», повідомляють у прес-службі НІКЗ «Чигирин».

На виставці представлені речі, фото та документи пов’язані із активними учасниками революційних подій 1917-1923 рр. на Чигиринщині: родина Чучупаків, С.Коцур, Л.Рвачов; періодичні видання тих років, зокрема «Чигиринські вісти», що друкувалися у Чигирині у 1917 р..

Також серед експонатів є унікальний комплекс речей та документів, що належав одному із учасників революційних подій, жителю с.Лубенці (Кам’янський р-н) – І.В.Кривенку, знайдений у схові на околиці холодноярського лісу влітку 2017 р. та банкноти, що використовувались в часи Української революції; комплекс документів, що розкриває становлення радянської влади на Чигиринщині та переслідування прибічників української ідеї.

У НІКЗ «Чигирин» запрошують всіх бажаючих відвідати виставку та привідкрити для себе завісу подій сторічної давнини на теренах нашого краю, що спонукали на боротьбу за волю України не одне покоління українців.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринців запрошують на історичну виставку