Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Комунальний заклад "Чигиринський центр первинної медсандопомоги" планують реорганізувати в підприємство
20 квітня 2018, 11:20 Друк

1524225303 dsc 0504Сьогодні, 20 квітня, У Чигирині провели позачергову сесію районної ради. Координувала роботою голова райради Валентина Алєксєєвець. Основним питанням порядку денного сесії було питання внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, яке в ході розгляду було підтримано депутатами одноголосно.

Про це інформують у прес-службі Чигиринської райради. 

Серед інших питань депутати прийняли Програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення Чигиринського відділення Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області з метою збільшення надходжень до місцевого бюджету на 2018 - 2020 роки.

Також депутати розглянули питання про реорганізацію комунального закладу «Чигиринський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом його перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Чигиринський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чигиринської районної ради.

Крім того, на сесії погодили проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Тіньки Чигиринського району та затвердили окремі технічні документації з грошової оцінки земельних ділянок.

Всі питання порядку денного були попередньо розглянуті на засіданнях відповідних постійних комісій та президії районної ради.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Комунальний заклад "Чигиринський центр первинної медсандопомоги" планують реорганізувати в підприємство