Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Холодному Яру висадили 2000 молодих дубів
24 квітня 2018, 08:52 Друк

DSC 0743Холодний Яр поповнився іще 2000 молоденькими дубами. Їх 21 квітня висадили, об’єднавшись, владці, представники бізнесу та учні Михайлівської школи-інтернату, пише infomist.ck.ua. 

Акцію “Майбутнє лісу в твоїх руках” на Черкащині проводять уже близько десяти років.

Масова посадка дерев стартує після невеличкого інструктажу від представників лісгоспу і неформального спілкування школярів із владцями.

Уже за півгодини першим фінішує перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль.

– У мене просто великий досвід у цьому, – з посмішкою відповідає Коваль на питання журналіста про те, в чому “секрет” такої спритності.

Неподалік дерева саджає народний депутат Сергій Рудик. Каже: заради такої справи приїхав із Києва.

– Встав сьогодні о шостій, донька прокинулась, заспана питає: чого ти так рано встав? Бо я лише о другій ночі з Вінничини приїхав. Кажу: їду на Черкащину ліс садити. А вона питає: навіщо? Я їй пояснив, що це важливо, – переповідає Рудик решті учасників акції. – Мало казати, що ти – патріот, приїжджати в Холодний Яр раз на рік – на вшанування. Замість стояти на мітингу краще приїхати і посадити 10 дерев з цими молодими людьми. Тоді в нас і через 40 років буде чим дихати куди поїхати в ліс.

Приїхав висадити кілька дубів і очільник області Юрій Ткаченко. Каже: минулими вихідними разом із сином висадив більше 100 берез у Золотоніському районі.

– Негода пошкодила близько 10 тис. гектарів лісу. Тож у цій ситуації висаджування лісу є особливо актуальним. Ми маємо це зробити по всій області, практично в кожному районі. Сьогодні в області залучено більше 3000 дітей до цього процесу, адже важливо, щоб вони розуміли, для чого потрібно садити ліс, яку користь це дає природі та економіці нашої країни, – говорить Юрій Ткаченко. – На сьогодні в області є ділянки по суті безгосподарчі. Ми зараз клопочемо перед Кабінетом міністрів, щоб їх можна було оформити на лісове господарство і посадити там ліс. Це наше спільне завдання з лісовим господарством, над яким ми працюємо.

За помічників у владців – 12 вихованців Михайлівської школи. За словами директора навчального закладу, серед учнів довелось влаштувати цілий “конкурс” – адже поїхати хотіли всі.

– На вихідні в школі залишилось 75 діток. Усі мріяли сюди приїхати. Але приїхали країні в поведінці і навчанні, – зазначає директор школи Василь Могилей.

За словами представників лісгоспу, загалом у весняний період в області висадять 1250 гектарів лісу, з них залишилось – лише 200.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Холодному Яру висадили 2000 молодих дубів