Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Організатори VIRA FEST запускають конкурс любительських відеороликів про Чигирин
26 квітня 2018, 08:18 Друк

93ba6c299f04f710c35672b0f157402a XLФестиваль VIRA FEST традиційно відбудеться у першій козацькій столиці України – Чигирині, на свято Трійці 26-27 травня. У ці дні на площі перед Резиденцією Богдана Хмельницького буде розгорнуто десятки локацій.

– З року в рік фестиваль запрошує до Чигирина гостей з усієї України та з-закордону. Ми закохані в це місто! І прагнемо, щоб якомога більше українців усвідомили його значення та роль, надихнулися його атмосферою, – відзначають в організаційному комітеті фестивалю.

З такою метою спільно зі студією «OBZOR» організатори запускають конкурс любительських відеороликів про Чигирин. Конкурс спрямований у першу чергу на чигиринську молодь, що як ніхто знає своє місто, і може в оригінальній формі запросити до Чигирина всю Україну. 

У межах конкурсу учасники матимуть нагоду відвідати майстер-клас інтенсив на тему: «Професія влогер: від любителя до професіонала» та дізнатися як з допомогою простих підручних засобів зняти якісний відеоряд та змонтувати його в короткий промовистий ролик.

– Я завжди кажу: дайте мені достатньо світла і я зніму повноцінний фільм на мобільний телефон… Багато хто переконаний, що зйомка і монтаж якісного відеопроекту можливі лише з допомогою професійної апаратури. Однак ми спробуємо довести, що знімати може кожен! – відзначає медіаексперт конкурсу, відеоблогер, засновник студії «OBZOR» Михайло Біляєв.

Для участі в проекті достатньо:

  • Мати девайс з камерою
  • Зареєструватися до 4 травня, заповнивши он-лайн форму
  • Відвідати майстер-клас інтенсив, що відбудеться у м. Чигирині (дата, місце та час буде повідомлена учасникам додатково)
  • Зняти відео про місто Чигирин, що продемонструвало б красу, велич, драйв, різноманітність козацької столиці та змонтувати ролик тривалістю до 1 хвилини
  • Завантажити відео на будь-який файлообмінник та надіслати посилання на відео на електронну пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  до 20 травня.

Кращі роботи будуть продемонстровані на офіційному сайті фестивалю VIRA FEST (kolodar.org)  та отримають поширення по всій Україні. Переможець отримає цінний подарунок з головної сцени фестивалю VIRA FEST.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Організатори VIRA FEST запускають конкурс любительських відеороликів про Чигирин