Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині відбудеться круглий стіл
27 квітня 2018, 11:59 Друк

1381404962 sed-rada.gov.ua-kopiyaУ Чигирині 4 травня відбудеться круглий стіл "Влада та громадськість: ефективні механізми співпраці задля розвитку міста".

Про це повідомили у прес-службі Чигиринської райдержадміністрації.

Представники міської влади та громадських організацій обговорять на ньому, як можна посилити участь чигиринців в міському розвитку та підтримати громадську активність в козацькому місті.

На заході можна буде ознайомитись з досвідом інших міст Черкащини, які впроваджують сучасні ефективні форми включення городян в міські процеси: громадського бюджету в Каневі та Смілі, обласного конкурсу проектних пропозицій від громадських організацій Черкащини; міського конкурсу грантів в сфері культури в Черкасах, тощо. Досвідом підтримки громадської активності в цих містах поділяться депутати, громадські активісти, держслужбовці з Черкас, Сміли та Канева.

За дружньою кавою учасники круглого столу зможуть напрацювати ідеї для розвитку громадської активності в Чигирині, підсиленню співпраці між владою та громадою в місті в різних сферах міського розвитку.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині відбудеться круглий стіл