Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині провели змагання з брейн-рингу для місцевих старшокласників
02 травня 2018, 14:54 Друк

1525238818 img 3852web27 квітня у Чигиринському НВК № 2 проходив міжшкільний профорієнтаційний брейн-ринг «Ігри професій» між учнями старших класів міста. Так, за звання найерудованіших в сфері професійного самовизначення змагалися команди – «Брейн-буз» Чигиринської ЗОШ №1, «Шанс» Чигиринський НВК №2, «Профі-флеш» Чигиринського НВК №3.

Про це йдеться на сайті Чигиринської райдержадміністрації.

Брейн-ринг проходив в захоплюючій та змагальній атмосфері. Вболівальники мали можливість насолодитися духом гри між командами, ерудованістю та амбіційністю їх членів. Окрім запитань «У світі професій» був і «чорний ящик», і музичний тур, розминка з вболівальниками.

Проведення подібних ігор привертає увагу до проблеми професійної самореалізації молоді, популяризує світ професій та дозволяє розширити кругозір власного професійного майбутнього, адже учні отримали багато цікавої та потрібної інформації про професії, ринок праці, пошук роботи, пізнали себе. Адже, через інтерактивну ігрову форму у школярів краще формується розуміння світу професій, нових можливостей, нового вибору, який вже скоро має зробити кожен.

У Брейн-рингу перемогла команда «Брейн–буз», проте сміливо можна назвати переможцями всіх учасників заходу, оскільки вони наблизилися на крок до свідомого вибору свого професійного майбутнього.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині провели змагання з брейн-рингу для місцевих старшокласників