Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В області вдвічі збільшилось виробництво продукції з деревини
30 квітня 2018, 09:04 Друк

wood 2-2У січні–березні 2018р. порівняно з січнем–березнем 2017р. індекс промислової продукції в області становив 101,6%.

Зокрема зростання відбулося у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності у 2 рази, виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – на 16,0%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 9,4%, добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 8,2%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 6,4%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 0,9%. Про це «Нова Доба» дізналася в головному управлінні статистики у Черкаській області.

Водночас спад спостерігався на підприємствах виробництва основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів на 11,1%, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання – на 7,6%, виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 6,1%, виробництва харчових продуктів, напоїв – на 5,8%.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В області вдвічі збільшилось виробництво продукції з деревини