Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Платний безвіз: про що варто знати українцям
07 травня 2018, 16:59 Друк

146312Євросоюзі мають намір стягувати плату за в’їзд громадян третіх країн. Дана ініціатива торкнеться в числі інших і українців. Про це повідомив прес-секретар Державної міграційної служби Сергій Гунько, передає НАРОДНА ПРАВДА.

За словами Гунько, остаточне рішення з цього питання ще не прийнято. Але згідно з ініціативою мова йде про одноразову плату за систему ідентифікації мандрівників по обробці інформації. Дана ідентифікація буде дійсна протягом декількох років.

Таку перевірку пройдуть громадяни всіх держав з якими у ЄС діє безвізовий режим. А значить, це стосується і українців. Гунько наголосив, що українським громадянам у зв’язку з їх ідентифікацією хвилюватися не потрібно, так як загрози і виклики, які існують в сучасному світі, змушують проводити ідентифікацію для контролю перебування іноземців. Подібні перевірки будуть проводитися і в Україні.

Передбачається, що для в’їзду на територію ЄС потрібно буде заповнити через Інтернет заяву-анкету та оплатити 7 євро. Далі рішення буде діяти три роки або до завершення терміну дії закордонного паспорта.

Пропоноване правило вступить в силу після підтримки з боку Європарламенту та затвердження Радою ЄС.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Платний безвіз: про що варто знати українцям