Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На одне робоче місце на Черкащині претендують 9 людей
10 травня 2018, 09:34 Друк

robotaКількість зареєстрованих безробітних у березні становила 19,6 тисяч осіб. Допомогу по безробіттю отримували 84,4% громадян, які мали такий статус. Про це інформують у прес-службі обласного управління статистики.

Рівень зареєстрованого безробіття по області зменшився на 0,2 в.п. порівняно з лютим і становив на кінець березня 2,6 % населення працездатного віку, у сільській місцевості – 3,4 %, у міських поселеннях – 2,1 %.

Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю, становила 17,6 тис. осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 2540 грн, що дорівнює 68,2% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (3723 грн).

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених роботодавцями до служби зайнятості у березні, порівняно з попереднім місяцем збільшилась у 2,4 раза і на кінець місяця становила 2236 одиниць.

За професійними групами найбільший попит на робочу силу спостерігався на кваліфікованих робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устатковання, складання устатковання та машин (42,2% від загальної кількості заявлених вакансій), а найменший – на технічних службовців (1,8%).

Навантаження зареєстрованих безробітних на 1 вільне робоче місце становило 9 осіб (проти 22 на кінець лютого). Значення показника коливалося від 4 осіб у Черкаському МЦЗ та Катеринопільському РЦЗ до 586 осіб в Монастирищенському  РЦЗ.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На одне робоче місце на Черкащині претендують 9 людей