Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Черкаській області за три місяці скоєно 16 вбивств та 2 згвалтування
11 травня 2018, 09:34 Друк

наручникиЗа три місяці 2018 року в області зафіксували 5482 кримінальні правопорушення, з них тяжких та особливо тяжких – 34,1%. Про це інформує управління статистики з посиланням на дані прокуратури Черкаської області.

Протягом січня–березня на території області було скоєно 16 умисних вбивств і замахів на вбивство, 14 умисних тяжких тілесних ушкоджень, 2 випадки зґвалтувань і замахів на зґвалтування.

У загальній кількості злочинів 61,6% становили злочини проти власності, 11,1% – злочини проти життя та здоров’я особи, 4,7% – злочини проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян та злочини проти журналістів, 4,6% – злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров’я населення.

Ще 3,2% – злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг, 2,8% – злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту, 2,7% – злочини у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж і мереж електрозв’язку, 2,6% – злочини проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина, 1,6% – злочини проти правосуддя, 1,3% – злочини проти громадської безпеки,  1,2% – злочини у сфері господарської діяльності, 1,1% – злочини проти громадського порядку та моральності, 0,7% – злочини проти довкілля.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Черкаській області за три місяці скоєно 16 вбивств та 2 згвалтування