Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Для чигиринських старшокласників презентували освітні заклади
14 травня 2018, 08:16 Друк

Чигирин-500x417Нещодавно в рамках Акції «Випускник - 2018» на Чигиринщині організували профорієнтаційний захід для старшокласників. У ньому взяли участь 165 старшокласників, вчителі, начальник відділу освіти Чигиринської райдержадміністрації Катерина Невгоденко та директор Чигиринського районного центру зайнятості  Світлана Коршунова.

Про це повідомили у прес-службі Чигиринського РЦЗ.

На зустріч також завітали майстер виробничого навчання Людмила Постіл, яка презентувала Черкаське вище професійне училище ім. Г. Ф. Короленка, Олег Гладченко - доктор медичних наук, професор кафедри біології, фізіології та анатомії Харківського фармацевтичного університету, Валентина Чибіряк - викладач Чигиринського економіко-правового коледжу Уманського національного університету садівництва та Ірина Миндра - доцент кафедри менеджменту Черкаської філії Приватного вищого навчального закладу «Європейський університет».

Представники закладів освіти підготували презентаційний відеоматеріал, у ході якого розповіли про умови вступу та проживання, про те, які заходи та фестивалі організовуються для студентської молоді, а також ознайомили абітурієнтів із спеціальностями та професіями за якими проводиться набір на навчання.

Зокрема, Валентина Чибіряк наголосила на співпраці Чигиринського економіко-правового коледжу Уманського національного університету садівництва із закордонним закладом вищої освіти, зазначивши, що: «На цей час підписано договір про співпрацю з Варшавським університетом, що дає змогу студентам паралельно навчатися на заочній формі у польському університеті та отримувати диплом європейського зразка з можливістю проходження практики у цій країні».

Підсумовуючи захід, Світлана Коршунова, подякувала викладачам за ініціативність, креативність та змістовну інформацію надану школярам.

«Молодь – наше майбутнє. А такі заходи допомагають дітям формувати їх професійну свідомість та сприяють розвитку власного, самостійного підходу до вибору професії», - зазначила директор районного центру зайнятості.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Для чигиринських старшокласників презентували освітні заклади