Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Мельниках навчатимуть критичному мисленню
14 травня 2018, 14:28 Друк

32266548 1642817669164636 2835127076233674752 oУ Мельниках 15-17 червня відбудеться 3-денний  семінар «Школа критичного мислення». Такий захід організовують ГО «Молода Черкащина» та мережа політично активної молоді «Творці майбутнього».

«Сучасний світ вимагає від людини прийняття тисяч рішень за день (від вибору зубної пасти – до вибору президента) та виливає тони інформації (від новин — до безкінечних серіалів). Водночас, нами постійно прагнуть маніпулювати: батьки вдома, керівники на роботі, боти в соцмережах, політики під час виборів. Як вберегтися від всього цього спаму, відрізнити «зраду» від «перемоги» та не стати лялькою для лялькарів? Немає іншого шляху, як розвивати в собі навички критичного мислення,» - анонсують тренери семінару.

До реєстрації на «Школу критичного мислення» запрошують активних людей від 18 до 30 років з Черкаської, Полтавської, Вінницької та Кіровоградської областей, які хочуть займатися громадською або політичною активністю.  Учасники семінарів відбираються на конкурсній основі згідно із заповненими заявками на участь https://goo.gl/IClQx1 Перевагу у відборі матимуть члени мережі «Творці Майбутнього».

Заявки слід заповнити до 24:00 5 червня 2018 року. Про рішення організаторів щодо вашої участі буде повідомлено до 7 червня. Організатори забезпечують трансфер Черкаси – Мельники – Черкаси, проживання та харчування, усі навчальні матеріали. Дорожні витрати до Черкас учасники покривають самостійно.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Мельниках навчатимуть критичному мисленню