Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні росте попит на обліпиху
14 травня 2018, 10:40 Друк

korisnі-vlastivostі-plodіv-і-listya-oblіpixiВ Україні спостерігається рекордне зростання попиту на посадковий матеріал обліпихи, пише «Инфоиндустрия».

«Одним із топів 2017 року, за нашими спостереженнями, стала обліпиха безколючкова, – розповіла директор розплідника «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва. – Це пов'язано зі зростанням попиту на ягоду. Сьогодні практично немає кафе без обліпихового чаю».

Вона зазначила, що біологічні особливості культури сприяють культивуванню її в нашій країні. «Норма висадки обліпихи відносно невелика. Велика частина території України підходить для культивування. Наші українські саджанці готові висаджувати й у Європі. Є безколючкові сорти», – зазначила Ліліана Дмитрієва.

Попит на посадковий матеріал обліпихи високий і законтрактувати його можна вже на наступний рік.

«До нас був запит на саджанці обліпихи для плантації в кілька сотень гектарів, але стільки посадкового матеріалу ми не можемо запропонувати, – зауважила директор «Брусвяни». – У нас по обліписі люди законтрактовані на 2019 рік. На більш ранній строк не пропонуємо». 

Вона додала, що в планах на 2019 рік – виробити 50 тис. саджанців обліпихи. Здійснюються посадки в Чернігівській та Херсонській областях, уточнила Ліліана Дмитрієва.

Сорт обліпихи Либідь – найбільш затребуваний.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні росте попит на обліпиху