Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Стало відомо, що гальмує медичну реформу на Черкащині
15 травня 2018, 09:48 Друк

лікарняБільше 53 тисяч черкащан уже підписали декларації з сімейними лікарями. Попри те, що це лише 4,4% від чисельності населення, показник постійно зростає. Про це на селекторній нараді в ОДА повідомив заступник директора департаменту охорони здоров’я Олег Найдан, пише «Інфоміст».

Він нагадав, що приписна кампанія стартувала з 1 квітня.

 – На жаль, кампанія в області почалася повільно, тому що бракує техніки і проблеми з підключенням до мережі інтернет. Всього в системі iHealth зареєстровано 474 лікаря, які надають первинну допомогу. Натомість на робочих місцях лікарів первинної ланки встановлено лише 234 персональні комп’ютери, з яких інтернет є у 192, – зазначив Найдан.

Наприкінці наради голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко звернувся до голів усіх районів оперативно провести в закладах інформатизацію: придбати техніку та ліцензії на системи iHealth та Dr. ELEKS.

 – Чекаю до кінця робочого дня інформацію від усіх районів про те, чи вони передбачили в бюджеті кошти на закупівлю техніки та системи. Я хочу побачити, хто з регіонів відповідально поставився до цього, а хто – ні, – зазначив Ткаченко.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Стало відомо, що гальмує медичну реформу на Черкащині