Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині лісівники сприяють в озелененні навчальних закладів
16 травня 2018, 08:40 Друк

fd7a9424b39dab5d880a7c650cb59cd7Учні Чигиринського шкільного лісництва «Богданівець» разом із працівниками й вихованцями Чигиринського НВК І-ІІІ ступенів № 3 провели благоустрій прилеглої території, висадивши понад два десятки кущів самшиту, форзицій, туй, ялівців.

Про це повідомляє Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Не лишились осторонь такої гарної справи – озеленення улюбленого садочка й дошкільнята, малеча вправно допомагала вихователям, які, разом з тим, розповідали дітлахам про необхідність таких заходів, про різновиди декоративного посадкового матеріалу та про роль зелених насаджень у житті людини.

«Привчати дітей любити та берегти природу потрібно змалечку. Чигиринські лісівники вже досить тривалий час співпрацюють із цим навчальним закладом та допомагають втілювати їхні ідеї в життя, адже там активно функціонує шкільне лісництво, учні якого охоче долучаються до природничих заходів», – зазначає головний лісничий Чигиринського лісгоспу Сергій Перов.

Школярі весело, пізнавально та з користю провели час, прибравши територію та висадивши нові декоративні рослини, які, відтепер будуть не лише милувати око, а й нагадувати про те, що кожен із них долучився до гарної справи.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині лісівники сприяють в озелененні навчальних закладів