Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині цього літа буде працювати 17 пришкільних таборів для дітей
17 травня 2018, 11:45 Друк

1526559117 dsc 0640Сьогодні, 17 травня, у Чигирині відбулася нарада з питань підготовки до оздоровлення та відпочинку дітей та учнівської молоді влітку. Про це повідомили у прес-службі Чигиринської райради.

Основними питаннями, що розглядалися на нараді, були: підготовка до проведення оздоровчої кампанії влітку 2018 року, забезпечення належної організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків; створення оптимальних умов для їх безпечного та ефективного перебування в закладах оздоровлення та відпочинку. 

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Катерина Невгоденко повідомила, що з 29 травня цього року в районі буде працювати 17 пришкільних відпочинкових таборів з денним перебуванням, в яких буде відпочивати 1067 дітей. В районі будуть діяти 14 таборів праці та відпочинку з денним перебуванням, в яких буде 628 учнів. Також будуть працювати 14 мовних загонів на базі 10 закладів освіти. Катерина Григорівна зазначила, що акцентом цьогорічної табірної зміни буде – формування в учнівської молоді ключових компетентностей нової української школи.

За результатами наради були дані відповідні доручення щодо належної організації на території району оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині цього літа буде працювати 17 пришкільних таборів для дітей