Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У школах Чигиринщини з’явилася нова антивірусна програма
17 травня 2018, 15:49 Друк

buy-kaspersky-antivirus-2017-cd-key-pc-download-img2Під час моніторингу інформації розміщеної на веб-сайті «Prozorro-публічні закупівлі» прокуратурою виявлено порушення вимог законодавства  при укладенні договору щодо закупівлі комп’ютерного обладнання в навчальних закладах Чигиринського району, де одним із елементів предмету закупівлі була антивірусна програма.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Встановлено, що фізична особа-підприємець, як виконавець, запропонував антивірус «Kaspersky Anti-Virus 2017», а відділ освіти погодився на встановлення цієї програми в загальноосвітніх закладах. Водночас, відповідно до ст. 4 Закону України «Про санкції», рішення Ради Національної Безпеки і Оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» товариство виробник вказаного антивірусу входить до переліку суб’єктів господарювання, до яких застосовано санкції. Відтак, існує заборона державних закупівель, навіть у інших суб’єктів господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт, послуг походженням з іноземної держави, до якої застосовано санкції згідно з цим законом.

Прокуратурою пред’явлено позов про визнання договору в цій частині недійсним. На цей час з метою усунення виявлених порушень відповідачем замінено антивірусну програму в навчальних закладах району.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У школах Чигиринщини з’явилася нова антивірусна програма