Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринські рятувальники влаштують видовищні навчання на VIRA FEST
18 травня 2018, 14:01 Друк

e2ead9c1349a48396463990fe7b55a21 XLДемонстрація техніки та спецзасобів рятувальної служби відбудеться в Чигирині у межах фестивалю VIRA FEST 26-27 травня. 

Як це – бути рятувальником? З чим ці відважні хлопці мають справу чи не щодня? З допомогою яких засобів та техніки рятують життя? Відповіді на ці питання дасть громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

– Такі громадські акції влаштовуємо періодично. Можливість посидіти в пожежній машині, побачити наживо роботу пожежників – все це зазвичай викликає неабиякий ажіотаж, особливо серед дітей. Таким чином, вдається у простій та доступній формі здійснити навчання населення основам пожежної безпеки, роз’яснити питання безпеки життєдіяльності, популяризувати професію рятувальника, – відзначає начальник Чигиринського районного сектору управління ДСНС України в Черкаській області, полковник служби цивільного захисту Олександр Лазоренко.

Акція триватиме впродовж двох днів фестивалю – 26-27 травня на території поблизу районного Будинку культури. Щодня з 12.00 і до завершення фесту усі охочі зможуть долучитися, побачити, а дещо із спецзасобів навіть випробувати в дії.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринські рятувальники влаштують видовищні навчання на VIRA FEST