Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині провели протипожежні інструктажі для працівників пришкільних таборів
24 травня 2018, 08:02 Друк

IMG 5000Співробітники Управління ДСНС у Черкаській області проводять з керівниками оздоровчих закладів протипожежні інструктажі. Такі заходи зініціювали з метою належної організації літнього відпочинку та оздоровлення громадян, у тому числі дітей, забезпечення контролю за дотримання в оздоровчих закладах області вимог пожежної безпеки та запобігання пожежам.

Про це повідомили у прес-службі УДСНС у Черкаській області.

Зокрема, в Чигиринському районі інженерно-інспекторський склад ДСНС провів нараду з керівниками та кухарями пришкільних оздоровчих таборів району. Рятувальники наголосили на питаннях підготовки та організації оздоровчої кампанії 2018.

Під час заходу фахівці Служби порятунку довели присутнім останню статистику пожеж, які виникли в районі з початку року та звернули увагу на дотримання правил пожежної безпеки в навчальних закладах.

Також  фахівці Держслужби з надзвичайних ситуацій Чорнобаївського району здійснили перевірку дитячого оздоровчого центру «Сосонка».

Особливу увагу під час перевірки об’єкту відпочинку та оздоровлення інспектори ДСНС приділили стану безпечного утримання електрогосподарства, шляхів евакуації, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, забезпеченості об’єкту первинними засобами пожежогасіння та установкою пожежної автоматики.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині провели протипожежні інструктажі для працівників пришкільних таборів