Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У МОН не скасують лінійки на останній дзвоник через випадки отруєння дітей у школах
24 травня 2018, 13:58 Друк

школаМіністерство освіти і науки України не бачить підстав скасовувати шкільні лінійки на останній дзвоник через випадки отруєння дітей, заявив перший заступник міністра освіти і науки Володимир Ковтунець. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Нічого ми скасовувати не будемо», – сказав він перед засіданням уряду в середу.

Заступник міністра наголосив, що підстав для такого рішення немає.

Крім того, на його думку, також немає підстав для впровадження процедури обшуків дітей у школах, щоб запобігти пронесенню до школи заборонених предметів. «Коли випадає волосся, то хочеться рубати голову, але навіщо це робити?» – додав він.

Як повідомлялося, 22 травня від розпилення невідомого газу в харківській школі №3 постраждали 38 дітей, 27 з них госпіталізували. Поліція відпрацьовує версію про те, що газ у школі в Харкові розпилив один з учнів, щоб зірвати заняття.

Перед цим, 21 травня, в миколаївській школі №6 також розпилили невідомий газ, унаслідок чого постраждав 41 учень, 40 із них госпіталізували.

8 травня через отруєння невідомою речовиною під час шкільної лінійки в школі №8 м. Черкаси госпіталізували 53 дітей і чотирьох учителів, з них 11 дітей потрапили до реанімаційного відділення.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У МОН не скасують лінійки на останній дзвоник через випадки отруєння дітей у школах