Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На фестивалі у Чигирині місцеві рятувальники продемонстрували нову техніку
29 травня 2018, 08:59 Друк

IMG 0252Впродовж 26 та 27 травня під час Фестивалю "VIRA FEST" рятувальники Чигиринщини провели громадську акцію "Запобігти! Врятувати! Допомогти!". Про це повідомили у прес-службі УДСНС у Черкаській області.

Усі, хто впродовж двох днів завітав на фестиваль, мав можливість побачити новий пожежно-рятувальний автомобіль, який нещодавно з’явився на озброєнні 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Можливість відчути себе рятувальником, посидіти в пожежній машині, зробити фото у повному обмундируванню вогнеборця та ознайомитися з новим оснащенням цього разу викликав неабиякий ажіотаж, особливо серед дітей. Найбільше малечі сподобалася демонстрація роботи гідравлічного інструменту, за допомогою якого проводяться рятувальні роботи.

Також співробітники Служби порятунку роз’яснювали  присутніми правила пожежної безпеки під час відпочинку в лісах та лісопаркових зонах, небезпеку під час виявлення вибухонебезпечних предметів та безпечну поведінку на водних об’єктах.

Такі заходи дуже позитивно впливають на населення й надають можливість рятувальникам нагадати всім присутнім, що дотримання елементарних правил особистої безпеки мінімізує можливість потрапляння в надзвичайну ситуацію.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На фестивалі у Чигирині місцеві рятувальники продемонстрували нову техніку