Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині оновили територію шести лісництв (ФОТО)
08 червня 2018, 08:19 Друк

thumb m 5396Сорок сім паспортних дошок, десять потрійних панно, шістдесят п’ять одинарних панно розмістили на території шести лісництв Чигиринського лісгоспу, з метою приведення до єдиного зразка наглядної лісівничої агітації.

Про це повідомляє Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Окрім того, при в’їздах у Черкаську область встановили два інформаційні стенди "Вас вітають лісівники Черкащини" – один на території Богданівського лісництва, інший в межах Яничанського лісництва.

Природоохоронні застереження, природничі заклики, правила поведінки в лісі – основна тематика інформаційних аншлагів, які відтепер ще більше привертатимуть увагу любителів відпочинку в лісі. А ще чигиринські лісівники розмістили вказівники, які допомагають не лише працівникам лісової галузі, а й пересічним відвідувачам, орієнтуватися на місцевості.

"Ми сподіваємось, що наші оновлення стануть не лише окрасою лісових масивів, а й пробудять у свідомості громадян відповідальність за природні надбання рідного краю. Віримо, що і туристи, і місцеві жителі все частіше звертатимуть увагу на зміст інформаційних аншлагів та дотримуватимуться усіх правил безпеки під час перебування в лісі, а особливо у пожежонебезпечний період", – наголошує директор Чигиринського лісгоспу Роман Фендюр.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині оновили територію шести лісництв (ФОТО)