Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Держпродспоживслужбі підрахували збитки від АЧС
08 червня 2018, 10:29 Друк

svyni 5209-696x430За останні п’ять років збитки за вилучених внаслідок проведення карантинних заходів з причин АЧС свиней становлять 170,3 млн грн. Про це у відповідь на запит УНН повідомили у Держпродспоживслужбі.

"Відповідно до інформації обласних державних адміністрацій та головних управлінь Держпродспоживслужби в областях, за період з 2012 року по 11.05.2018 збитки за вилучених внаслідок проведення карантинних заходів з причини АЧС свиней в особистих селянських господарствах склали 19,0 млн грн (фактично виплачено 17,5 млн грн), а в спеціалізованих свинарських господарствах - 151,3 млн грн (фактично виплачено 1,8 млн грн)", - розповіли у відомстві.

У службі уточнили, що з початку 2018 року збитки в особистих селянських господарствах сягнули 377,3 тис. грн. З них фактично було виплачено трохи менше третини - 93,9 тис. грн.

Водночас, збитки у спеціалізованих свинарських господарствах з початку 2018 року становили 1,6 млн грн. Виплата у цьому випадку взагалі не проводилася, додали в Держпродспоживслужбі.

Нагадаємо, лише протягом минулого тижня було зафіксовано щонайменше чотири нових випадки АЧС (у Черкаській, Київській, Рівненській та Тернопільській областях).

Ціни на свинину і сало на тлі того, що відбувається, ростуть рекордними темпами. За рік свинина додала в ціні близько 40%, а сало - більше 70%.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Держпродспоживслужбі підрахували збитки від АЧС