Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Депутатів Чигиринської міської ради запрошують на сесію
12 червня 2018, 11:50 Друк

оголошення21 червня у Чигирині о 10 годині в залі засідань Будинку рад та державних установ відбудеться сесія міської ради. На заході планують розглянути 21 питання.

 1. Про внесення змін до рішення міської ради  від 20.12.2017 №369-38/VII «Про міський бюджет на 2018 рік».
 2. Про прийняття у комунальну власність основних засобів та малоцінних активів та про передачу вказаних активів на баланс комунального підприємства «Єдиний розрахунковий центр» Чигиринської міської ради.
 3. Про безоплатну передачу з власності та балансу комунального підприємства «Чигирин» Чигиринської міської ради у комунальну власність та на  баланс територіальної громади міста Чигирина у особі Чигиринської міської ради комунального майна.
 4. Про виплату одноразових іменних грошових винагород.
 5. Про затвердження порядку  виявлення, взяття на облік, збереження  та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність територіальної громади міста Чигирина.
 6. Про затвердження договору про виплату компенсації за пільговий проїзд окремих категорій жителів м.Чигирин та с.Чернече міським автомобільним транспортом загального користування.
 7. Про розроблення детального плану території по вул. Б.Хмельницького (район Чигиринського відділення Черкаської ОДПІ) в місті Чигирині Черкаської області.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність земельних ділянок громадянам.
 9. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вулиці Грушевського в місті Чигирині Черкаської області.
 11. Про зміну цільового призначення земельної ділянки по вул.Б.Хмельницького,39-а в місті Чигирині Черкаської області.
 12. Про зміну цільового призначення земельної ділянки по вул.Черкаська,56а в місті Чигирині Черкаської області.
 13. Про реєстрацію права власності на земельну ділянку по вул. Івана Виговського, 38, в м. Чигирині Черкаської області.
 14. Про реєстрацію права власності на земельну ділянку по вул. Остапа Вишні в місті Чигирині Черкаської області.
 15. Про надання в оренду земельну ділянку по вул. Івана Виговського, 38 в місті Чигирині Черкаської області.
 16. Про надання в оренду земельну ділянку по вул. Остапа Вишні в місті Чигирині Черкаської області.
 17. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення  по вул. Слави,4 в місті Чигирині Черкаської області.
 18. Про скасування рішення виконавчого  комітету Чигиринської міської ради від 29.12.2011 № 13-741 «Про заборону  роздрібної торгівлі в нічний час алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного) на території м.Чигирина».
 19. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та передачу її до земель запасу по вул.Дмитра Вишневецького,26 в місті Чигирині Черкаської області.
 20. Про затвердження звіту експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки по вул. Максима Залізняка,42 в місті Чигирині Черкаської області.
 21. Про внесення змін до рішення від 09.02.2018 №395-40/ VII «Про Програму «Організація та фінансування громадських робіт для населення  у 2018-2019 роках».

AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Депутатів Чигиринської міської ради запрошують на сесію