Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні підвищать мінімальну зарплату
15 червня 2018, 13:27 Друк

гроші - у гаманціТемпи зростання мінімальної заробітної плати вдвічі перевищуватимуть ті інфляційні процеси, які прогнозуються в цьому році. Про це заявив в ефірі одного із українських телеканалів віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, інформує  його прес-служба у  Facebook.

“У цьому році розмір мінімальної зарплати зріс із 3200 грн до 3723 грн. Це вже досить серйозний крок, адже темпи зростання мінімальної заробітної плати вдвічі перевищуватимуть ті інфляційні процеси, які прогнозуються в цьому році”, – розповів він.

Віце-прем’єр-міністр сподівається, що цього року буде підвищення мінімальної заробітної плати. “Я все-таки оптиміст. І та ініціатива, яку проголосив Президент України щодо підвищення розміру мінімальної зарплати до 4200 грн, я переконаний, у цьому році буде реалізована. Ми зробимо це”, – зазначив Павло Розенко.

Він зауважив, що рішення щодо підвищення розміру мінімальної заробітної плати буде прийматися з урахуванням реальної економічної ситуації.

Водночас він зауважив, що економіка України дає позитивні сигнали, які дозволяють говорити про те, що ініціатива щодо підвищення мінімальної зарплати до 4200 грн може бути реалізована у цьому році.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні підвищать мінімальну зарплату