Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринські лісівники провели екскурсію для школярів
22 червня 2018, 11:35 Друк

чвипаЧигиринські лісівники провели пізнавальну екскурсію для школярів. Про це повідомляють в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Щороку в Чигиринському лісгоспі проводять цікаві та пізнавальні екскурсі для школярів. Тож нещодавно на підприємство завітали учні 1-4 класів Чигиринської ЗОШ №1 ім. Б. Хмельницького та Чигиринського НВК №3. 

Учні молодших класів прийшли до Чигиринського лісгоспу, аби дізнатися, як вирощують та охороняють ліси. Їх зустрічали лісівники, а змістовну екскурсію територією підприємства провів головний лісничий Сергій Перов.

Дітям показали лісову пожежну станцію та техніку, яка допомагає лісівникам боротися з лісовими пожежами, камеру відеоспостереження, що дозволяє оперативно виявляти найменші загорання в лісових масивах. Продемонстрували лісівники теплицю з декоративним посадковим матеріалом, розповіли, як рослини висаджують на розсадник та багато іншого.

- Подібні заходи вже стали гарною традицією. Щороку ми проводимо ці екскурсії з пізнавальною метою, адже діти мають розуміти, скільки щоденних зусиль вкладають лісівники для збереження та примноження лісів рідного краю. Окрім того, ми проводимо з ними роз’яснювальні бесіди, розповідаючи про правила поведінки в лісових масивах і, сподіваємось, що цю інформацію вони донесуть до своїх батьків та однолітків, – розповідає головний лісничий Чигиринського лісгоспу Сергій Перов.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринські лісівники провели екскурсію для школярів