Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині ДАБІ скасувала майже півтисячі будівельних паспортів
25 червня 2018, 09:29 Друк

stroitelnyi passportУ 2017 році та першому півріччі 2018 року Управлінням Держархбудінспекції було проведено 87 перевірок. За їх результатами видано 34 приписи про усунення порушень вимог законодавства. Майже 34% прийнятих уповноваженими органами рішень скасовано.

Про це розповів начальник Управління ДАБІ у Черкаській області Віталій Полтавець під час координаційної наради.

Зокрема, скасовано 423 містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки. Серед основних підстав – неактуалізовані генеральні плани населених пунктів; відсутність планів зонування, детальних планів території, а також видача декількох містобудівних умов та обмежень на одну земельну ділянку. Також найпоширенішими порушеннями є подання замовником неповного пакету документів та невідповідність намірів забудови містобудівній документації на місцевому рівні.

За словами посадовця, відсутність містобудівної документації на місцевому рівні (генерального плану, детального плану) стала підставою і для скасування рішень щодо видачі будівельних паспортів. Зокрема за звітний період було скасовано 464 відповідних документа. Скасовано і 87 паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Одна з причин – видача паспортів прив’язки на розміщення споруд у місцях, що не передбачені комплексною схемою.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині ДАБІ скасувала майже півтисячі будівельних паспортів