Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Сьогодні в Україні відзначають День Конституції
28 червня 2018, 07:39 Друк

87787День Конституції України  – державне свято, закріплене в самому Основному Законі. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України того ж дня 1996 року.

У червні 1996 року депутати Верховної Ради ухвалили Конституцію України. Це сталося на п’ятий рік після проголошення незалежності. Народні обранці працювали усю ніч з 27 на 28 червня — загалом безперервно 23 години. Під час голосування «ЗА» висловилися 315 парламентарів.

Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Цьогоріч у містах України планується чимало святкових заходів, тому громадянам буде на що подивитися та куди піти. До того ж, українці будуть відпочивати 28, 29, 30 червня та 1 липня.

Сайт телеканалу “24” зібрав програму усіх цікавих подій в Києві та інших містах України до Дня Конституції 2018. Подивитися її тут


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Сьогодні в Україні відзначають День Конституції