Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні стартував сезон реалізації абрикосів
28 червня 2018, 10:44 Друк

abrikosi-na-vetke-696x540В Україні почався сезон реалізації абрикосів. Як і в разі раннього продажу лохини, аналітики констатують, що сезон почався мінімум на тиждень раніше, ніж в 2017 році. Про це повідомляє segodnya.ua.

Так, абрикоси з професійних господарств надходять у продаж по 10-15 грн/кг, що в середньому на третину дешевше, ніж на початку сезону роком раніше.

«Багато виробників стурбовані ситуацією, що склалася, оскільки, незважаючи на початок сезону, пропозиція вже перевищує реальний попит, при цьому до реалізації приступили лише господарства південних і центральних областей. Крім того, тиск на ринок чинять і господарства населення, які реалізують ці фрукти від 5 грн/кг», — зазначають аналітики.

Водночас садівники не готові йти на перегляд цін, оскільки, по-перше, за умови зниження цін подальша реалізація економічно недоцільна, а по-друге, навряд чи призведе до істотного збільшення попиту на цю продукцію, зазначають експерти.

Аналітики прогнозують збільшення виробництва абрикосів і в комерційному сегменті, і в господарствах населення – через теплу весну і сприятливі погодні умови в період цвітіння абрикосів. Торік в Україні через снігопади в квітні і різке зниження температури повітря в першій половині травня багато виробників повідомляли про істотне зниження врожайності.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні стартував сезон реалізації абрикосів