Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині створили шкільне лісництво
02 липня 2018, 08:28 Друк

36287660 453891285085828 1277916550547898368 nНа базі Чигиринського НВК І-ІІІ ст. №3 створили шкільне лісництво. Тут місцеві лісничі застосовуються нові форми трудового й екологічного виховання молоді.

Про це повідомили у прес-службі Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Учні залучаються до виконання різноманітних робіт. З розумінням і великим задоволенням школярі допомагають у  висаджуванні сіянців, доглядають за лісовими культурами, озелененню населеного пункту, виявленню та охороні рідкісних рослин, створенню екологічних стежок, проведенню фенологічних спостережень, здійсненню науково-дослідницької діяльності.

За 2017-2018 н.р. учні виконали великий об’єм робіт. Посадили ліс на площі 0,5 га. та проводили догляд за лісокультурами на площі 2,2 га. Є завзятими учасниками акцій («Майбутнє лісу в твоїх руках», прибирання стихійних сміттєзвалищ), конкурсів (зліт шкільних лісництв, Міжнародний конкурс «Молодь в лісах Європи», «Людина і ліс»), еколого-природничих заходів, які проводять лісівники.

Свої дослідження учні проводять, як правило в лісі, вивчаючи екологічні особливості росту  рослин, екологію окремих тварин лісу, які в достатній кількості поширені на території району, так і рідкісних. Велику увагу приділяють ознайомленню із протипожежним облаштуванням лісових масивів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині створили шкільне лісництво