Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У районі відбулися урочистості з нагоди 22-ї річниці Конституції України
02 липня 2018, 11:46 Друк

1530100088 6Напередодні відзначення 22-ї річниці Конституції України в районному Будинку культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт.

З нагоди свята гостей привітали заступник голови районної державної адміністрації Микола Турик та заступник голови районної ради Валерій Невгоденко.

– Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу. Це свято кожного з нас, не зважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову. Адже Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки громадян. Саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі, – зазначив Микола Васильович.

Керівники району вручили посвідчення до Почесного звання України "Мати-героїня" і нагрудний знак "Мати-героїня" Душейко Олені Миколаївні, матері п’яти дітей м.Чигирин та Подяки районної державної адміністрації та районної ради за організаторську діяльність, патріотизм, активну участь у громадському житті району та з нагоди Дня молоді та 22-ї річниці Конституції України молоді міста.

З нагоди свята Конституції України представниками молодого покоління Чигиринщини покладені квіти до пам’ятників відомих постатей краю, борців за незалежність української держави – Богдану Хмельницькому та Тарасу Шевченку.

Джерело: прес-служба Чигиринської РДА


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У районі відбулися урочистості з нагоди 22-ї річниці Конституції України