Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Президент хоче підписати закон про експортне ПДВ на олійні
04 липня 2018, 07:34 Друк

Без названия 1Президент України Петро Порошенко очікує на поточному тижні завершення експертного аналізу закону №7403-д, яким скасування відшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку не поширюється на сільськогосподарські підприємства, що самостійно виростили зазначені культури на землях сільгосппризначення, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Переконаний, що (закон) буде підписаний", – сказав він на зустрічі з бізнесом у Києві в середу, відповідаючи на запитання із залу, з чим пов'язана затримка з проходженням документа, і прохання підписати прийнятий закон.

Як повідомлялося, Верховна Рада 22 травня внесла правки в Податковий кодекс, зберігши для трейдерів тимчасове скасування відшкодування ПДВ при експорті соєвих бобів з 1 вересня 2018 року до 31 грудня 2021 року, ріпаку - з 1 січня 2020 року до 31 грудня 2021 року. У той же час парламент звільнив з-під дії цієї норми сільгоспвиробників.

Європейська бізнес асоціація просила президента ветувати цей закон, вважаючи, що він створить дискримінаційні умови на ринку і призведе до порушення принципів вільної конкуренції.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Президент хоче підписати закон про експортне ПДВ на олійні